SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Power
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Power
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Power
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Power
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Power
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Power

SpinLord Ultra Power

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺2.963,14  + KDV
KDV Dahil : ₺3.555,77
Hızlı Kargo

Balsa,hinoki ve aramid karışımı yapılan çok kaliteli tahta

ADET

Artır Azalt

Balsadan yapılmış çekirdek kaplaması olmayan, çok hızlı, ancak yine de hafif saldırgan bir bıçak arıyorsanız, bu bıçağı göz ardı edemezsiniz - çünkü bu hedef grup için karşılaştırılabilir iyi bir bıçak neredeyse yoktur.

Ultra Power, bu hız sınıfındaki bir bıçaktan beklemeyeceğiniz yumuşak ve duygulu bir top dokunuşu sunar. Ultra Power, balsa içermeyen geleneksel saldırı bıçaklarından daha esnek olduğu için kontrol değerleri de son derece yüksektir.

SpinLord Ultra Power, gerçekten olağanüstü bir şey arayan ve bunun için ödeme yapabilen tüm oyuncular için mutlak lüks sınıfın bir bıçağıdır.

Dış kaplamalar, 1.0 mm kalınlığında en iyi Hinoki'den yapılmıştır. Özellikle pahalı olan aramid, dış kaplamanın altında sentetik elyaf eki olarak kullanılır. Aramid, bıçağa karbon kadar yüksek bir stabilite sağlar, ancak dokunuşu çok daha yumuşaktır ve ayrıca hız kaybetmeden daha kontrollü bir şekilde oynar. 

Çekirdek kaplama 5.0 mm kalınlığında kiriden yapılmıştır. Sadece balsadan yapılan çekirdek kaplamalar bu kadar kalındır. Bununla birlikte, bu bıçak, özellikle bu tempo sınıfı için, yalnızca yaklaşık 82 g'da alışılmadık şekilde hafiftir. Toplamda bu ahşap 3+2 kaplamaya sahiptir. 

Oyun yüzeyinin boyutu yaklaşık 155 x 152 mm'dir. Ultra Power, diğer birçok saldırgan bıçaklar kadar üstten ağır değildir, ancak balsadan yapılmış çok hafif tutamaklar nedeniyle, aynı zamanda baş ağır değildir, böylece bıçağın ağırlık merkezi, merkeze kaydırılır. . Aramidden yapılmış sentetik elyaf ek parçası ile birlikte bu, önemli ölçüde daha büyük bir optimal vuruş bölgesi sağlar - ahşabın kontrolü gözle görülür şekilde artar.

SpinLord Ultra Power, sunduğumuz diğer tüm bıçaklardan biraz daha hızlıdır (ancak diğer üreticilerin daha hızlı bıçakları olsa da). "Raylarda olduğu gibi" oynar, yani her oyun durumunda ahşap beklendiği gibi tepki verir.

Bu bıçak elbette sadece hücum oyuncuları için uygundur. Kontrolü kaybetmeden daha da yüksek hızda oynamalarını sağlar.

Kollar normal.


Güncel bilgiler: Ultra Power'ın kulpları yakında katı balsadan değil, katı Hinoki'den yapılacak. Bu, ahşabın ağırlığını ve oynama özelliklerini değiştirmez. Eski sürüm zaten tükendiyse, en son sürümü teslim etme özgürlüğüne sahibiz.

SINIFI
OFF
HIZ
9.5
CONTROL
8
AĞIRLIK
80
KATMAN
3+2 CARBON
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı