Lastiklerin Yapıştırılması (Raket Nasıl Monte Edilir)

Aşama 1.

Aplikatör süngerini kullanarak, masa tenisi yapıştırıcısını kauçuğun sünger tarafına ince bir şekilde yayın. Aplikatör mevcut değilse, yumuşak köpük veya yumuşak kıllı bir fırça kullanın.

Masa Tenisi Kauçuğunun Yapıştırılması, Adım 1

Adım 2.

Bıçağın bir tarafı için Adım 1'deki tutkal uygulamasını kullanın. O tarafın (ve kauçuğun) dış kenarlarını kaplayan yeterli yapıştırıcıya sahip olduğunuzdan emin olun. Ardından yapıştırıcı katmanlarını şeffaf hale gelene kadar birkaç dakika kurumaya bırakın, ardından süngere bir veya iki ekstra katman ekleyin. Sünger üzerinde iki katman ve bıçak üzerinde bir katman oldukça yaygındır.

Masa Tenisi Kauçuk Yapıştırma, Adım 2

Aşama 3.

Kauçuğu resimde gösterildiği gibi bıçakla dikkatlice hizalayın ve ardından bıçağın yüzünün tabanından başlayarak yukarı doğru bastırın.

Masa Tenisi Kauçuğunun Yapıştırılması, 3. Adım

4. adım.

Bir rulo kullanarak kauçuğa baskı uygulayın. Ardından, tutamağın üstünden başlayarak yukarı yönde yuvarlayarak basınç uygulayın.

Masa Tenisi Kauçuğunun Yapıştırılması, Adım 4

Adım 5.

Bıçağı ters çevirin (kauçuk aşağı bakacak şekilde) ve bıçağın çevresi boyunca kauçuğu kesin. İlk kauçuğu bitirdikten sonra ikincisi ile aynısını yapın. Ardından küreğinizin kenarını korumak için kenar bandını takın.

Masa Tenisi Kauçuğunun Yapıştırılması, Adım 5

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı