SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Classic Carbon Premium
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Classic Carbon Premium
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Classic Carbon Premium

SpinLord Classic Carbon Premium

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.560,90  + KDV
KDV Dahil : ₺1.873,08
Hızlı Kargo

Çok kaliteli karbon ahşap. En iyi fiyata mükemmel şekilde işlenmiş klasik bir kaplama kombinasyonu!

ADET

Artır Azalt

Classic Carbon Premium temel olarak bazı komple raketlerde kullanılan veya kullanılan ahşapla aynıdır.

Ancak burada sunulan ahşap daha yüksek bir kalite seviyesine, yani en yüksek premium kaliteye sahiptir. Kaplamalar daha sıkı seçilir ve işleme kalitesi üst sınırda olur.  

Bununla bağlantılı olarak, diğer üreticilerin yüksek kaliteli karbon bıçaklarının çoğu zaman kat kat maliyeti olduğundan, fiyat hala çok ucuz. 

Dış ve ara kaplamalar LImba'dan yapılmıştır. Kiriden yapılan çekirdek kaplama, ince karbon keçeden yapılmış 2 sentetik elyaf katmanıyla kaplanmıştır. 

Kulplar sağlam hinoki'den yapılmıştır. Bu çok hafif bıçak toplam ağırlığı oldukça tolere edilebilir yaklaşık 86 grama düşürür. 

Prensip olarak kaplama kombinasyonu yıllardır denenmiş ve test edilmiş çok klasik bir kombinasyondur. Burada bu kaplama kombinasyonunun hala daha iyi veya en azından önemli ölçüde daha pahalı deneysel sentetik elyaflar ve/veya egzotik ahşap kaplamalar kullananlar kadar iyi olduğu kanaatindeyiz. Daha pahalı olması her zaman mümkündür, optik olarak daha zarif olabilir (gerçi bu bıçak hiç de kötü görünmüyor), ancak oynanış açısından pek de iyi değil. 

Bıçağın harika sesi ve çok sert olmayan top vuruşu da güzel.

Classic Carbon da tamamen sert değildir ve bu nedenle pasif atışlar için de çok uygundur. Temelde modern Avrupa topspin oyunu için hücum bıçağıdır. Ancak bu bıçak aşırı hızlı olmadığından hızı KAPALI ile KAPALI arasındadır. 

Temel olarak Classic Carbon'un oynanması çok kolaydır, hıza bağlı olarak çok kontrollüdür ve hemen hemen tüm kauçuklarla kombine edilebilir. 

Tabii ki Klasik Karbon kısa sivilcelerle de çok iyi kombinlenebilir ancak uzun sivilceler veya antiseptiklerle kombinasyon için belki biraz fazla hızlıdır (Ultra Carbon'dan biraz daha hızlıdır). 

Kulpları oldukça güçlü. 

Ağırlık dağılımı biraz üst kısımda ağırdır, ancak sopa yüzünün seçilen boyutu olan 155 x 152 mm'den dolayı, Çin markalarının hücum bıçakları kadar güçlü değildir. 

Classic Carbon aynı zamanda ürün yelpazemizdeki bir boşluğu da kapatıyor. Ürün yelpazemizde Lion'un balsa içermeyen çok iyi, hızlı karbon bıçakları zaten mevcuttu (örn. Mantis Carbon OFF veya Carbozone OFF). Ancak Lion bıçaklarının sapları biraz daha incedir ve güçlü eller için pek uygun değildir. Buna ek olarak Lion, büyük ölçüde özenle hazırlanmış ahşap tasarıma güveniyor, bu da ahşapların biraz daha pahalı olduğu anlamına geliyor. 

SINIFI
OFF-
ELASTIKİYET
MEDIUM
HIZ
8.5
CONTROL
9
AĞIRLIK
86
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı