SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Carbon Strike
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Carbon Strike
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Carbon Strike

SpinLord Carbon Strike

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺2.033,10  + KDV
KDV Dahil : ₺2.439,72
Hızlı Kargo

karbon balsa karışımı kaliteli tahta (uzun ve kısa tırtık için uygundur.)

ADET

Artır Azalt

 

Bu ahşap, daha önce sunulan Combi Carbon ve Ultra Aramid ahşapların yerini alıyor.

Carbon Strike ayrıca balsa'yı çekirdek kaplama olarak 6 mm kalınlığında, ancak zor bir seçimle kullanır. Dış kaplamalar külden yapılmıştır. Karbonun en ince ve en yumuşak türü olan karbon yapağıdan yapılmış 2 adet karbon dolgu bu ahşabı tamamlıyor.

Carbon Strike'ın hızı, çok yönlü saldırı alanında. Özel bir yapıştırma sayesinde bu ahşap alışılmadık derecede esnektir. "Normal" balsa ağaçları bile pasif oyunda sönümlenir ve hücumda hızlanır, ancak Carbon Strike ile bu özellikler alışılmadık derecede güçlüdür. Sonuç olarak, bir yandan blok toplar (özellikle kısa ve uzun sivilceli) file arkasına çok kısa ve düz olarak yerleştirilebilir. Öte yandan, ahşap sanki yerleşik bir hız tutkalı etkisine sahipmiş gibi hücumda oynuyor.

Bu özellikler, oyuncunun eskisinden daha hızlı bir tempoda ustalaşmasını sağlar. Bu ahşap aynı zamanda kombi ahşabı gereksiz kılar.

Külün bir ahşabın dönme değerlerini arttırdığı iyi bilinmektedir. Nemlendirme özellikleri ile bağlantılı olarak, bu ahşap bu nedenle muazzam bir yıkıcı etki yaratabilir. Genel olarak, bu bıçak, anti, kısa veya uzun sivilcelerle oynamalarına bakılmaksızın özellikle maddi oyuncular için uygundur.

Carbon Strike yaklaşık 70g ağırlığındadır. Kulüp yüzünün boyutu yaklaşık 155 x 152 mm'dir. Sağlam, sert Hinoki'den yapılmış kulplar normaldir.

 

 

 

 

Spinlord Karbon Saldırısı

Polonya'dan "masa tenisi uzmanları"ndan İngilizce video

 

SINIFI
OFF
HIZ
7.5
CONTROL
9
AĞIRLIK
70
KATMAN
3+2 CARBON
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı