SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Ultra Karbon
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Ultra Karbon
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon

SpinLord Ultra Carbon

5,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.730,30  + KDV
KDV Dahil : ₺2.076,36
Hızlı Kargo

Kontrolü yüksek karbonlu atak tahtası

ADET

Artır Azalt

 

 

Ultra Carbon size bir karbon bıçağın tüm avantajlarını sunar: Bu kadar hızlı bir bıçak için olağanüstü bir şekilde kontrol edilir ve teknik olarak uygun olmayan darbeleri bile affeder. Karbon içermeyen benzer ahşaplardan daha hafiftir ve elbette çok sağlamdır.

Ultra Carbon ayrıca size şimdiye kadar bir karbon bıçaktan bekleyemeyeceğiniz şeyi sunuyor: Topun duygulu ve oldukça yumuşak bir dokunuşu. Undercut gibi pasif vuruşları etkili bir şekilde oynayabilme imkanı. Ve güçlü hücum vuruşlarına ek olarak oyunu maksimum rotasyonla destekleyen optimal bir esneklik (bu, bu bıçağın tamamen sert olmadığı ve aynı zamanda sert vuruşlarda çok fazla titreşmediği anlamına gelir).

Bu bıçağın ağırlık dağılımı çok ağırdır. Ancak Çin ahşaplarıyla karşılaştırıldığında, bu ahşap daha kısa ve daha geniş bir oyun yüzeyine sahiptir (SpinLord'da her zamanki gibi yaklaşık 155 x 152 mm).

Ahşap, toplam kalınlığı yaklaşık 6,1 mm olan toplam 5 kaplama ve 2 karbon dolgudan oluşur. Dış kaplamalar Limba'dan, ara kaplamalar Koto'dan ve çekirdek kaplama Ayous'tan yapılmıştır. Karbon ekler, en ince ve en yumuşak karbon türü olan karbon yapağıdan yapılmıştır.

Ultra Karbon - Ultra Spin ve Ultra Allround gibi - sert EVA köpükten yapılmış bir tutacak ucuna sahiptir ve bu nedenle ele rahatça oturur. Ahşabın işlenmesi kusursuz.

Kollar normal veya ortalama güçlüdür. Anatomik kulplar diğer bazı üreticilerde olduğu kadar belirgin (kemerli) değildir ve bu nedenle içbükey veya düzden çok daha güçlü değildir.

Lastik seçimine bağlı olarak bu bıçak, Tümü + ile Kapalı + arasındaki tüm oyun stratejileri için uygundur. Bununla birlikte, daha yavaş lastiklerle bile kontrollü çok yönlü alanda kullanım için çok hızlıdır. Temel olarak, hemen hemen tüm kauçuk türleri ile birleştirilebilir - ayrıca kısa veya uzun sivilceler ile

 

 

SINIFI
OFF
HIZ
8
CONTROL
9
AĞIRLIK
84
KATMAN
5+2 CARBON
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı