SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon DEF 2021
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon DEF 2021
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon DEF 2021
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ultra Carbon DEF 2021

SpinLord Ultra Carbon DEF 2021

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.678,46  + KDV
KDV Dahil : ₺2.014,16
Hızlı Kargo

Kaliteli karbon defansif tahta

ADET

Artır Azalt

Ultra Carbon DEF 2021, kaplama kombinasyonu açısından hala Ultra Carbon ve Ultra Carbon DEF'in eski versiyonu ile aynıdır.

Ancak kulplar artık sağlam Hinoki'den yapılmıştır. Sonuç olarak, ahşap ortalama olarak yaklaşık 2 gr daha ağırdır, ancak ağırlık dağılımı üstten daha az ağırdır ve kulplar da genel olarak biraz daha güçlüdür. 

Bu değişiklik, Ultra Carbon'un ilgili oyun tarzına uyarlanmış iki versiyonu için farklı şekilli kulplar için birçok oyuncunun isteklerine karşılık geliyor. Ayrıca sağlam hinoki'den yapılmış sapların maddi oyuncular için en iyisi olduğu sonucuna vardık - ve bu bıçak bu hedef grup için sunuluyor. 

Ultra Carbon DEF 2021 size bir karbon bıçağın tüm avantajlarını sunar: Son derece kontrollüdür ve teknik olarak uygun olmayan vuruşları bile affeder.  

Ultra Carbon DEF 2021 ayrıca size şimdiye kadar bir karbon bıçaktan bekleyemeyeceğiniz şeyi sunuyor: duygulu ve oldukça yumuşak bir top dokunuşu. Undercut gibi pasif vuruşları etkili bir şekilde oynayabilme imkanı. Ve güçlü hücum vuruşlarına ek olarak, oyunu maksimum rotasyonla destekleyen optimal esneklik. Ultra Carbon DEF, karbon içermeyen nispeten hızlı ahşaplardan sadece biraz daha serttir. 

Ultra Carbon DEF 2021, kısa veya uzun sivilceler ve hatta her türden antiseptikler olsun, her tür özel yüzey için idealdir.Yıkıcı etkiyi önemli ölçüde artırabilir ve aksi takdirde karbon ahşaba dokunmayacak birçok oyuncuyu şimdiden ikna etmiştir. Ancak, her iki tarafta sivilce içi lastiklerle oynayan oyuncular için tasarlanmamıştır. 

Ultra Carbon DEF 2021'in çok lineer oynadığını da belirtmek gerekir. Balsa ağacı gibi pasif oyunda bir sönümleme etkisi sunmaz, ancak oyun davranışı açısından çok daha öngörülebilir. Deneyimler, sönümleme etkisinin genellikle alt liglerdeki oyuncular için en önemli olduğunu, profesyonellerin ise genellikle balsa oynamadığını göstermiştir, çünkü tahmin edilebilirlik tüm oyun durumlarında mutlak önceliğe sahiptir.  

Ultra Carbon DEF 2021, modern bir savunma oyunu kullanıldığında her zaman doğru bıçaktır: Forehand tarafında ofansif bir lastikle saldırın, backhand tarafında "malzemeye" müdahale edin. 

Lütfen şunu da unutmayın: Ultra Carbon DEF 2021, önemli ölçüde genişletilmiş vuruş yüzeyi (yaklaşık 162 x 155 mm) nedeniyle kesinlikle bir savunma bıçağıdır, ancak bu bıçak hiçbir şekilde yavaş değildir - çok yönlü birçok bıçağımızdan bile daha hızlıdır. bıçaklar. 

Ahşap, toplam kalınlığı yaklaşık 6,1 mm olan toplam 5 kaplama ve 2 karbon dolgudan oluşur. Dış kaplamalar Limba'dan, ara kaplamalar Koto'dan ve çekirdek kaplama Ayous'tan yapılmıştır. Karbon ekler, en ince ve en yumuşak karbon türü olan karbon yapağıdan yapılmıştır.

Ultra Carbon DEF zaten dünyanın en iyi 400'ünden 3 oyuncu tarafından oynandı (backhand ile uzun sivilce oynayan ve forehand tarafı ile hızlı hücum lastiği ile saldıran tüm oyuncular), yeni sürüm 2021 kesinlikle mümkün olacak başarı hikayesine sorunsuz bir şekilde devam edin. 

SINIFI
DEF
HIZ
7.5
CONTROL
9.6
AĞIRLIK
90
KATMAN
5+2 CARBON
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı