SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Defender II
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Defender II
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Defender II
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Defender II

SpinLord Defender II

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.179,75  + KDV
KDV Dahil : ₺1.415,70
Hızlı Kargo

Çok satan Defender II'nin sağlam Hinoki kulplu yeni versiyonu. 

ADET

Artır Azalt

Defender II'nin yeni versiyonu, Defender II'nin ilk versiyonundan yalnızca kol tasarımında farklıdır.

Bir hatırlatma olarak, Defender I, Defender II'den farklı bir kaplama kombinasyonuna sahipti, ancak aynı kavrama tasarımına sahipti. Defender II'nin yeni versiyonu, Defender II'nin ilk versiyonundan yalnızca kulp tasarımında farklılık gösteriyor, bu sefer kaplama kombinasyonu değişmeden kalıyor. Bu yüzden tahtaya Defender III demiyoruz.

Kulp terazileri artık katı, boyanmamış hinoki'den yapılmıştır. Bize göre ahşap artık biraz daha kaliteli görünüyor. Ek olarak, özellikle hafif olan Hinoki sayesinde bıçağın ağırlığı ortalama olarak yaklaşık 2g azaltılmıştır. Kulplar için kullanılan ahşabın türü nedeniyle oyun özellikleri çok az değişir, Defender II'nin yeni versiyonu belki de eskisinden biraz daha yavaştır. 

Tabii ki, biraz daha büyük çarpma yüzeyinin boyutu (yaklaşık 162 x 155 mm) de değişmeden kalır.

Bu bıçağın dış kaplamaları orta sertlikte Limba'dan, çekirdek kaplaması yumuşak Ayous'tan ve ara kaplamaları Koto'dan yapılmıştır. Bu, bıçağı, his ve kontrolü kaybetmeden, bir savunma bıçağı için normalden biraz daha sert ve vurması daha zor hale getirir. Böylece, "malzeme" ile kombinasyon halinde yıkıcı etki biraz artırılabilir.

Defender II, biraz daha hızlı savunma bıçaklarından biridir ve bu nedenle, sık sık hücum bozucu darbeler ve klasik savunma karışımı ile modern savunma oyunu için bir bıçaktır.

Bu ahşap, biraz daha geniş vuruş yüzeyi nedeniyle backhand tarafında uzun pimples veya anti oynayan oyuncular için en uygunudur. Daha hızlı bir forehand kauçuğu ile defansif pimple-in kauçuk ve backhand üzerinde ince bir sünger kombinasyonu da mümkündür. Bununla birlikte, iki daha hızlı lastikle kombinasyon mantıklı değil.

 

SINIFI
DEF
HIZ
5.5
CONTROL
10
AĞIRLIK
82
KATMAN
5
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı