SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Tanuki „Made in Japan“
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Tanuki „Made in Japan“
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Tanuki „Made in Japan“

SpinLord Tanuki „Made in Japan“

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.355,20  + KDV
KDV Dahil : ₺1.626,24
Hızlı Kargo

Japonya'dan hızlı hücum lastiği, yumuşak ve güçlü.

ADET

Artır Azalt

SpinLord Tanuki, tamamen Japonya'da üretilen en yeni nesil "üst düzey" bir kauçuktur. Sadece muazzam bir hız ve güçlü bir yerleşik hız tutkal etkisi sunmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek tutuş ve elastikiyeti sayesinde neredeyse maksimum dönüş değerleri sunar. Tanuki, Çin üretimi kauçuklardan çok daha elastiktir ve mancınık daha güçlüdür. Kavrama, SpinLord Tiger'ınkiyle karşılaştırılabilir (böylece Tanuki, Irbis'ten biraz daha kavrayıcıdır, ancak Marder serisinin kauçuklarından daha az kavrayıcıdır). Oldukça yumuşak tasarım ve uzun top temas süresi, Tanuki'yi alt liglerdeki oyuncular için bile kolayca kontrol edilebilir hale getirir.

Üreticiye göre süngerin sertliği 43 derecedir ancak sünger 38 sertliğe sahip Çin süngerleri kadar yumuşaktır. Üst tabaka orta sertliktedir. Genel olarak, Tanuki top üzerinde SpinLord Irbis kadar sert, yani en yumuşak lastiklerimizden biraz daha sert.

Yüksek işleme kalitesi ve dayanıklılığı Tanuki'yi kesinlikle en kaliteli kauçuk yapar. Tanuki, SpinLord veya Çin markalarının diğer tüm kauçuklarından daha dayanıklı değildir. Ayrıca Alman üretimi olan hemen hemen tüm kauçuklardan daha dayanıklıdır. Bu nedenle, biraz daha yüksek fiyatına rağmen Tanuki, tüm kauçuklarımız arasında en iyi fiyat/performans oranını sunar.

Eğlenceli bir şekilde Tanuki, daha uzun kol hareketleriyle değişken topspinlere odaklanan dinamik hücum oyunu için bir lastiktir. Ancak diğer tüm vuruş türleri de sorunsuz bir şekilde başarılı olur; Genel olarak Tanuki, Çin kauçuklarından çok daha değişken bir şekilde çalınabilir. Ayrıca her türlü ahşapla kombine edilebilmesi de oldukça avantajlıdır.
Bu dolgunun ağırlığı daha düşük aralıktadır (not: kataloğumuzda "orta ağırlık" yazıyor, ancak bunu, en azından şimdi teslim edilen partide, tepenin çok hafif olması için düzeltmemiz gerekiyor).

Bu yüzey, bir SpinLord taban koruma filmi ile sağlanır.

 

Spinlord Tanuki

SpinLord Tanuki hakkında GeblockTT'den YouTuber'ların videosu

Spinlord Tanuki Videosu

Bu video yalnızca İngilizce olarak mevcuttur. Bu video SpinLord için "tt-maximum" tarafından hazırlanmıştır. Lütfen ayrıca "SpinLord" Youtube kanalımızı da ziyaret edin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı