SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Irbis
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Irbis
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Irbis

Spinlord Irbis

5,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺794,29  + KDV
KDV Dahil : ₺953,15
Hızlı Kargo

ADET

Artır Azalt

SpinLord Irbis, en düşük fiyat kategorisinde "fabrika ayarı" sunmadan güçlü bir yerleşik hız tutkal etkisine sahip ilk hızlı saldırgan kauçuktur. Irbis, orta sertlikte ve çok yapışkan, ancak yapışkan olmayan kauçuk bir kılıfı yumuşak bir süngerle (sertlik yaklaşık 38 derece) birleştirir. Bu nedenle Irbis'in en iyisi, yarı mesafeden de etkileyici bir topspin için oynayan oyuncular içindir. SpinLord Irbis, yalnızca ağır spinli vuruşlara izin vermekle kalmaz, aynı zamanda doğayı affetme hatası da vardır.

 

SpinLord Irbis, "fabrika ayarı" olmadan güçlü yerleşik hız tutkal etkisine sahip hızlı saldırgan bir kauçuktur. Bununla birlikte, Irbis, Alman tensör kaplamalarının bir kopyası değildir, bunun için şakacı bir şekilde fazla bağımsızdır.

Irbis, orta-sert ve çok tutuşlu, ancak hiçbir şekilde yapışkan olmayan bir üst tabakayı yumuşak bir süngerle birleştirir (sertlik derecesi yaklaşık 38-40 derece).

Sansar kauçuklarda olduğu gibi, üst tabaka çok incedir ve içe doğru yönlendirilmiş düğmeler çok uzundur. Bu, uzun kol hareketlerine sahip bir Avrupa oyunu için esnekliği ve uygunluğu artırır.

Irbis, hızlı ve oldukça uzun kol hareketleriyle güçlü topspin oynayan oyuncular için çok uygundur. Irbis ile çekim yapmak bile şaşırtıcı derecede kolay ve güvenli. 

Bu kauçuğun hızı, en hızlı Alman ve Japon kauçuklarının hızına tam olarak ulaşmıyor. 

Buna karşılık, SpinLord Irbis sadece çok sayıda rotasyonla vuruşlar sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda çok iyi huylu ve bağışlayıcı oynuyor. Irbis, diğer üreticilerin kauçuklarına göre gelen rotasyona karşı önemli ölçüde daha az hassastır. Bu, saldırının hemen başında hızlı bir spin oynamayı çok daha kolaylaştırır. Ek olarak, bu kauçukla blok ve alttan oyulmuş toplar, bu hız sınıfındaki diğer kauçuklara göre çok daha kolaydır.

Ancak Irbis, bilek ve kısa kol hareketlerini yoğun olarak kullanan oyuncular için pek uygun değil. 

Irbis ayrıca, en iyi oyuncular için biraz fazla yumuşak olduğu için öncelikle alt-orta sınıf oyuncular için tasarlanmıştır.

Irbis hafif ve dayanıklı bir tepe malzemesidir. 

 

SINIFI
OFF
ELASTIKİYET
MEDIUM
HIZ
10
CONTROL
8
SPIN
9
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı