Benzer Ürünler
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Sandwind
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Sandwind
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Sandwind

Spinlord Sandwind

0,00
Marka : SPİNLORD
İndirim Oranı : %23 İndirim
KDV Dahil : ₺823,68
İndirimli : ₺530,40  + KDV
KDV Dahil : ₺636,48
Hızlı Kargo

Anti Spin lastik

ADET

Artır Azalt

SpinLord Sandwind, yeni bir tür yarı-Anti olarak değerlendirilebilir. Neredeyse yapışkan bir ters lastik gibi oynanabilir, çok düz alttan kesme toplara ve hatta topspinlere olanak tanır, ancak buna ek olarak rakibiniz tarafından uygulanan dönüşü kolaylıkla devre dışı bırakabilir.

 

SpinLord Sandwind, yeni bir tür yarı Anti olarak derecelendirilebilir.

Bu lastik, neredeyse yapışkan bir ters lastik gibi oynanabilir. Çok düz alttan kesilmiş toplara ve hatta topspinlere olanak tanır, ancak buna ek olarak rakibinizin uyguladığı spini kolaylıkla devre dışı bırakabilir.

Bu kauçuğun hızı SpinLord Marder'inkine çok benzer (daha sert üst tabaka nedeniyle biraz daha hızlıdır), bu nedenle Sandwind, agresif vuruşlar yapmak için yeterli hıza sahip bir savunma lastiğidir. Aslında Sandwind'in süngeri Marder ın bile aynıdır. Bu aynı zamanda yavaş bir sünger olduğu, ancak nemlendirme süngeri olmadığı anlamına gelir. Sonuç olarak Sandwind, diğer birçok Anti kauçuk ile karşılaştırıldığında biraz daha hızlıdır. Üst tabaka, normalde bir anti'den olmasını beklediğinizden çok daha esnektir, ancak sürtünmeyi azaltmak için yüzey zımparalanmıştır.

Sandwind, sürtünmesiz Antis ile hiç karşılaştırılamaz. Bunun yerine, backhand ile sorun yaşayan ve her topa kolayca geri dönmelerini sağlayan bir çözüm arayan oyuncular için bir lastik olarak değerlendirilmelidir.

Ancak bu lastik aynı zamanda tehlikeli midir? Bu lastik ile oynanan topların file arkasına ölü düşmesi veya tamamen öngörülemez bir uçuş yoluna sahip olması bir anlamda tehlikeli değildir.Ancak bu lastiğin çok kontrollü olmasının yanında çok etkilidir çünkü rakibin gelen spinini devre dışı bırakabilirsiniz. Kolaylık ve bunun yerine topa kendi dönüşünüzü ekleyebilirsiniz.

Toplamda, SpinLord Sandwind daha zayıf ve ortalama oyuncular, zayıf backhand ile daha iyi oyuncular ve ayrıca sadece acil durumlarda ters vuruşlarıyla oynayan kalem sahibi oyuncular için idealdir.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lHg5qjRQc6M

 

SINIFI
DEF
HIZ
5.5
CONTROL
10
ALDATMA
10
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı