SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Gigant II
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Gigant II

SpinLord Gigant II

0,00
Marka : SPİNLORD
İndirim Oranı : %27 İndirim
KDV Dahil : ₺1.085,04
İndirimli : ₺657,60  + KDV
KDV Dahil : ₺789,12
Hızlı Kargo

Oynaması kolay ama etkili antispin lastik

ADET

Artır Azalt

Anti SpinLord Gigant geçmişte çok popüler oldu ve bugüne kadar birçok masa tenisçisine ilham vermeye devam ediyor. Ancak bazı oyuncular için çok yavaş olduğunu da fark ettik. Aslında, dünyadaki en yavaş lastiklerden biridir ve herkes bu hızda etkili bir şekilde oynayamaz. 

Bu yüzden devin başka bir versiyonunu da sunmaya karar verdik, bu sefer köpükten yapılmış sönümleme süngeri yerine yavaş "normal" bir süngerle. Bu amaçla Gigant değiştirilmemiş üst tabakasını SpinLord Marder'ın süngeri ile birleştirdik. Kauçuğun bu yeni versiyonu Gigant II hala çok yavaş ama yine de Gigant'tan çok daha hızlı. Top durağı orta sertliktedir ve bu nedenle Gigant a göre biraz daha serttir. 

Bu yüzeyin hızı, SpinLord Marder ve SpinLord Sandwind'den biraz daha yavaştır.

SpinLord Sandwind ile karşılaştırıldığında, Gigant II'nin üst tabakası önemli ölçüde daha sert ve daha az tutuşlu. Bu nedenle Gigant 2, oldukça düşük kalıntı tutuşu ve çok belirgin bir anti-etkisi olan "gerçek" bir anti-etkidir. 

Gigant'ın iki versiyonunu birbiriyle karşılaştırırsanız, bu versiyonun kendi kendine biraz daha fazla spin üretebildiği ve ayrıca oynaması daha değişken olduğu için Gigant'tan biraz daha tehlikeli olduğu da dikkat çekiyor. Ancak Gigant II ile rakibin hızlı topspinlerini son derece kısa sürede engellemek Gigant'taki kadar kolay değildir ve ayrıca bir Glanti veya uzun bir sivilceye alternatif olarak daha az uygundur. 

Gigant II, hem masadaki blok toplar hem de klasik backspin savunması için uygundur. Hücumda yıkıcı vuruşlar da mümkündür, ancak bu lastikle bir topspin hiç oynanamaz. 

Özellikle backhand tarafı için Gigant II, daha önce çok yavaş sivilce-iç lastiklerle oynayan oyuncular için ilginç bir alternatiftir. Ancak, yıkıcı etkisi ile ilgili olarak uzun bir sivilce veya "Gigant"nin yerini alamaz. Gigant II ile oyunları top yerleştirme, düşük kendi hata oranı ve genellikle beklenmedik şekilde düz ve kısa top uçuş eğrisi ile kazanırsınız.

Bu lastiğin, alt ve orta oyun seviyelerindeki oyuncular için en uygun olduğunu düşünüyoruz. Bazı temiz olmayan delme tekniklerini telafi edebilir. 

Gigant II, Gigant kadar son derece hafif değildir, ancak yine de çok hafif bir kauçuktur. 

Masa tenisi lastiği SpinLord Gigant 2

İngilizce orijinal tam uzunlukta video "masa tenisi uzmanları" tarafından oluşturuldu. Bu video Almanca'da kısaltılmış bir versiyondur. Şarkı: Electric Mantis - Daybreak [Majestic Color] https://www.youtube.com/watch?v=Lz68DccWZ4U&index=1&list=PLGznEl712WekDoVkJ7KHElMXpbltvjXYJ

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı