SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ozelot Pro
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ozelot Pro

SpinLord Ozelot Pro

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.300,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.560,00
Hızlı Kargo

Ozelot'un yeni geliştirilmiş versiyonu: Biraz daha fazla hız + Spin

ADET

Artır Azalt

SpinLord Ocelot Pro, Ocelot'un daha da geliştirilmiş versiyonudur.

Bu kauçuk açıkça Çin'in fabrika ayarı gerektirmeyen en hızlı kauçuklarından biridir. Aynı zamanda dönüş dostudur ve kontrolü kolaydır.

Pro sürümündeki yenilik, mor, orta sertlikte süngerdir (sertlik yaklaşık 44 - 46 derece).

Çok güçlü bir yerleşik hız yapıştırma etkisi sunar, ancak aynı zamanda pasif şutlarda ve ters spin toplarında bile bu hız sınıfı için beklenmedik derecede yüksek seviyede top kontrolü sağlar. Aynı zamanda toksik bir dönüşe de izin verir. Bahsedilen tüm yönleriyle Ocelot'un ilk versiyonundaki mavi süngerden üstündür.

Ocelot'un üst lastiği diğer yapışkan olmayan hücum lastiklerinin çoğundan daha fazla tutuşa sahiptir ancak henüz yapışkan olarak sınıflandırılmamıştır. Ayrıca Çin'deki benzer kaplamalardan daha elastiktir.

Ocelot, Avrupa çalma tekniğine mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Büyük bir güçle atak yapacak kadar hızlı ve hala geri dönüş topları oynayacak kadar kontrole sahip. Kıyaslanabilir derecede sert SpinLord Irbis II ve çok daha yumuşak olan SpinLord Tanuki ile karşılaştırıldığında Ocelot Pro, daha hızlı süngeri sayesinde genel olarak daha hızlıdır.

Elbette çok yapışkan bazı lastiklerin etki değerlerine Friendship ile ulaşılamayacağını dürüstçe söylemek gerekir. Ancak diğer yapışkan olmayan kaplamalarla karşılaştırıldığında bunlar önemli ölçüde daha yüksektir.

Bu kauçuk Çin'de üretilmiştir, ancak hem sünger hem de üst tabaka Japonya'da geliştirilmiştir. Her zaman olduğu gibi, her bir kaplama için mümkün olan en iyi kaliteyi garanti edebilmemiz için nihai kalite testi Almanya'da gerçekleştirilmektedir.

Ozelot Pro'nun sadece bir versiyonu var.

Bu kauçuğun ağırlığı ortalamanın üzerindedir. Ozelot Pro'nun gerçek bir dezavantajı varsa, yüksek fiyatının yanı sıra, biraz daha yüksek ağırlığıdır (referans olarak: Battle II, Bloom Power vb. gibi Friendship lastikleriyle karşılaştırılabilir).

Son olarak, SpinLord Ozelot Pro ve benzeri Lion Vanquish'in Almanya ve Japonya kauçuklarıyla doğrudan karşılaştırıldığında nasıl sınıflandırılabileceği sorusu doğal olarak ortaya çıkıyor.

Ozelot Pro ve Lion Vanquish, hem kalite hem de oynanabilirlik açısından Almanya ve Japonya'daki eski lastiklerden önemli ölçüde üstündür. Yalnızca Almanya ve Japonya'nın mevcut yüksek fiyatlı en iyi ürünleri biraz daha hızlı / daha dinamiktir, ancak aynı zamanda oynaması daha zordur - Ozelot Pro ve Lion Vanquish'in hassas top yerleşimi, Almanya veya Japonya'dan gelen hiçbir lastikle sağlanamaz.

Sunduğumuz DERWIND lastikleriyle doğrudan karşılaştırıldığında Ozelot Pro ve Lion Vanquish her bakımdan çok daha iyi performans gösteriyor.

Bu, özellikle Friendship Presto Speed ​​​​ve Palio AK 47 mavi / kırmızı gibi Çin'den gelen rakip ürünlerle karşılaştırıldığında doğrudur.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı