SPİNLORDSpinlordSpinlord Dornenglanz
SPİNLORDSpinlordSpinlord Dornenglanz
SPİNLORDSpinlordSpinlord Dornenglanz
SPİNLORDSpinlordSpinlord Dornenglanz

Spinlord Dornenglanz

4,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺366,60  + KDV
KDV Dahil : ₺432,58

SPİNLORD UZUN TIRTIKLI LASTİK

ADET

Artır Azalt

SpinLord Dornenglanz, masada bloke etmek için hala en tehlikeli uzun tırtıktır.. Kesinlikle yıllardır dünyanın en iyi uzun tırtık oyuncuları arasında en popülerlerden biri olmuştur.

Bu kaplamanın temel özelliği uzun tırtık yapışkan ve hafif yansıtıcı yüzeyidir. Bu kalite, SpinLord tarafından diken cilası yayınlandığında daha önce hiç görülmemiş bir buluştu. Bu arada, diğer bazı markaların benzer ürünleri de var, ancak hiçbir zaman orijinalinin eğlenceli niteliklerine uymuyorlar.

Diken parlaklığının topuzları son derece incedir ve ayrıca birbirinden çok uzaktır. Biraz daha yumuşak ve elastik olma eğilimi ile orta sertliktedirler. Yeni uzun tırtık yüzeyi, diken parlaklığını kavramayı o kadar kolay hale getirir ki, uzun tırtık küçük çaplarına rağmen oynaması nispeten kolaydır.

Aynı zamanda, düğmeler çok çabuk kırılır ve bu nedenle çok tehlikelidir.

Ek olarak, sivilce yüzeyinin yapışkanlığı, pasif engellemede çok fazla hız emer.

Alışılmadık derecede düz top uçuş eğrisi ile birlikte bu faktörler, diken parlaklığının sırrıdır ve bu kauçuğu son birkaç yılda en başarılı uzun uzun tırtık haline getirmiştir.

Diken parlaklığının bir başka büyük gücü de evrensel uygulanabilirliğidir. Geleneksel uzun tırtık açık güçlü ve zayıf yönleri vardır. Dikenlerin parıltısı, özellikle masanın yanındaki blok oyununda en tehlikeli uzun tırtık, ancak diğer her alanda da çok güçlüdür. Backspin savunması, hücum bozucu vuruşlar - hala iyi kontrol değerleri ve çok iyi yıkıcı etki ile sorunsuz ve etkili bir şekilde her şey mümkün.

Bu nedenle çoğu oyuncu bu uzun tırtık ile eskisinden çok daha başarılı bir şekilde oynayacaktır.

Bu kauçuğun hızı, SpinLord'daki çoğu uzun uzun tırtıklarının biraz üzerindedir, ancak yine de piyasadaki en hızlı uzun tırtıklarının önemli ölçüde altındadır. Dikenli parlaklık bu nedenle orta hızlı, uzun pütürlerden biridir.

SpinLord Dornenglanz, pürüzsüz, uzun bir tırtık gibi oynamıyor. Bu yasal yöntemlerle mümkün değildir. Bununla birlikte, daha önce pürüzsüz uzun sivilceler oynayan oyuncular bile, bu lastikle çabucak anlaşacaktır, çünkü diken parlatıcısı bilek fazla kullanılmadan oynanabilir.

Dikenli parlaklığın ana güçlü yönlerinden biri, eski selüloit toplarda olduğu kadar her türden plastik toplarda da neredeyse tehlikeli olmasıdır.

Ne yazık ki, dikenli parlaklığın bir zayıf noktası var: dayanıklılığı. İnce düğmeler ve kauçuk bileşimi nedeniyle bu ortalamanın altındadır. Dikenlerin parıltısının 6 ay ve daha fazla sürdüğü oyuncular var, ancak agresif bir oyun tarzı ile sivilceler birkaç hafta sonra bile kırılabilir, aşırı durumlarda daha da hızlı.

Bununla ilgili olarak, olağanüstü oyun özelliklerinin daha düşük bir dayanıklılıkla "satın alındığını" açıkça söylemek gerekir. Kaldırım, yıkıcı etkisini açıkça kaybetmeden, dikenlerin parlaklığını daha dayanıklı hale getirmek mümkün değildir.

SINIFI
DEF
ELASTIKİYET
MEDIUM
HIZ
4.5
CONTROL
4
ALDATMA
10
Çerez Kullanımı