SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Feuerstich
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Feuerstich
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Feuerstich

Spinlord Feuerstich Pro Versiyon

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺418,97  + KDV
KDV Dahil : ₺494,38
Hızlı Kargo

Aktif ve değişken rahatsız edici oyun için hızlı uzun sivilce

ADET

Artır Azalt

Feuerstich'in yeni versiyonu, görsel olarak eski versiyondan hiçbir şekilde farklı değil ve aynı zamanda oyun açısından da temelde farklı değil.

Böylece, bu versiyon aynı zamanda oluklu olmayan topuz başlıkları ve dikey olarak düzenlenmiş topuzları olan alışılmadık derecede hızlı, uzun bir topuzdur. Hız, "normal" versiyondan biraz daha hızlı. 

Yapışkanlık, diken parlaklığından biraz daha az olmasına rağmen, topuz kafaları çok hafif yapışkandır. Topuzlar da dikenli parlaklığa göre biraz daha geniş.

Feuerstich'in eski versiyonuna göre kauçuk zemin biraz daha ince ve bozucu etkisi biraz daha yüksek.

Feuerstich'in yeni versiyonu, özellikle blok oyunu için faydalı olan hafif bir "dikenli parlaklık hissine" sahiptir.

Dayanıklılık, Feuerstich'in eski versiyonundan biraz daha iyidir, ancak hiçbir yerde yıldırım çarpması veya ajanda gibi gerçekten dayanıklı uzun düğmeler kadar iyi değildir.

Çarpıntı etkisi oldukça fazladır. Feuerstich'in yeni versiyonunun yıkıcı etkisi en az Dornenglanz'daki kadar, biraz daha yüksek. Ancak, bizce Leviathan 1b kadar zor olmasa da, yangın sokması biraz daha hızlı olsa da, yangını kontrol etmek de o kadar kolay değil.

Ateşli dikişi, doğrudan uzun sivilcelerle masada oynamayan, ancak yine de kısa kol hareketlerini kullanan tüm oyunculara tavsiye ediyoruz. Bir "geçit vuruşu", Feuerstich ile pasif blok topudur, ancak her zamanki gibi doğrudan masada değil, 1-2 adım arkasında oynanır. Genel olarak, azaltılmış vuruş hareketleri, yangın bıçağı ile uygundur. Az miktarda kişisel çabayla bile, bu lastikli toplar rakibe çok hızlı, düz ve uzun bir şekilde ulaşacaktır.

Çok olumlu geri bildirimler nedeniyle, Feuerstich'in bu versiyonu, eski versiyonun stokları tükenir tükenmez tek versiyon olarak satılacaktır. 

Not: Bu sivilcenin hızı hafife alınmamalıdır, ince süngerle bazı kısa sivilcelerin hızının üzerindedir. Bu nedenle, genellikle daha yavaş ahşaplarla bir kombinasyon önerilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı