UZUN TIRTIKLARSPİNLORDSpinLord Zeitgeist
UZUN TIRTIKLARSPİNLORDSpinLord Zeitgeist
UZUN TIRTIKLARSPİNLORDSpinLord Zeitgeist
UZUN TIRTIKLARSPİNLORDSpinLord Zeitgeist

SpinLord Zeitgeist

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺869,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.042,80
Hızlı Kargo

Zeitgeist, SpinLord'un özellikle topları bloke eden ve hem tehlikeli hem de kontrol etmesi çok kolay bir lastik arayan oyunculara yönelik çözümüdür. Bu kauçuğu kontrol etmek Dorenglanz'dan daha kolay ama biraz daha az rahatsız edici.

ADET

Artır Azalt

Zeitgeist'ın sivilceleri çok ince ve uzun olduğu kadar orta sertliktedir. Sivilceler arasındaki mesafe son derece büyüktür.

Zeitgeist'ın sivilceli başları oluklu değil ama yine de çok kullanışlı. Bu sivilcenin tutuşu, nervürlü sivilce başları olan birçok uzun sivilceden bile önemli ölçüde daha yüksektir, ancak SpinLord Dornenglanz ve Blitzschlag'daki kadar yüksek değildir.

Bu yeni sivilce türü, sivilcelerin gelen dönüşe karşı çok duyarsız olduğu anlamına gelir, ancak aktif oyunda tehlikeli dönüş varyantları mümkündür. Bu sivilce, yasaklı pürüzsüz uzun sivilceler kadar dönmeye karşı duyarsız olmasa da, daha önce mevcut olan kaymaz uzun sivilcelere göre gelişme açıkça fark edilir.

SpinLord Zeitgeist, masada bloke etmek için ideal uzun sivilcedir ve pürüzsüz uzun sivilceler gibi, bilek kullanılmadan oynanabilir. Alt dönmeye karşı savunma da çok mümkündür, ancak kauçuğun gerçek gücü değildir. Zeitgeist, tüm atışlarda son derece düz ve tehlikeli bir top uçuş eğrisine sahiptir.

Bu kauçuğun hızı alt aralıkta. Zeitgeist, en yavaş kavrayan uzun sivilcelerden biraz daha hızlıdır, ancak bu lastiklerin çoğundan önemli ölçüde daha yavaştır. Ayrıca Zeitgeist, daha sert bir kauçuk bileşimi ile en yavaş uzun sivilcedir.

Zeitgeist'ın süngerli yeni versiyonu, SpinLord Marder'in yavaş süngerini kullanır ve bu nedenle ox versiyonundan sadece biraz daha hızlıdır.

Tüm bu faktörler birlikte, çok yüksek yıkıcı etkiye rağmen kontrol edilmesi kolay olan uzun bir sivilce ile sonuçlanır. Bu nedenle birçok oyuncu, herhangi bir dönüştürme sorunu yaşamadan SpinLord Zeitgeist ile daha başarılı bir şekilde oynayabilecektir.

Zeitgeist kalıcı olarak 0,5 mm olarak sunulmaz, bu nedenle satış yalnızca stoklar tükenene kadar geçerlidir. ox ve 1,0 mm sürekli olarak sunulmaktadır. 

SpinLord Zeitgeist

Zamanın ruhuna uygun İngilizce "masa tenisi uzmanları" videosu. Lütfen "masa tenisi uzmanlarının" görüşlerinin bizimkinden çok farklı olabileceğini unutmayın.

 

SINIFI
DEF
ELASTIKİYET
MEDIUM
HIZ
3.5
CONTROL
5
SPIN
9
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı