SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Tiger
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Tiger

Spinlord Tiger

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺826,10  + KDV
KDV Dahil : ₺991,32
Hızlı Kargo

ADET

Artır Azalt

SpinLord Tiger, kendi hata yüzdenizi önemli ölçüde azaltacak inanılmaz derecede yüksek kontrole sahip güçlü bir hücum oyunu için en uygun kauçuktur. Kaplan yapışkan değil. Çok iyi bir his verir ve çok esnektir - sünger orta serttir.

 

SpinLord Tiger, yerleşik hız tutkal etkisi olmayan klasik bir saldırgan kauçuktur. Üst tabaka çok incedir ve içe bakan düğmeler çok uzundur. Böylece SpinLord Tiger, geleneksel kauçuklardan daha elastiktir ve yapışkan olmayan kauçuk levhaya rağmen çok fazla dönüş üretebilir.

Orta sertlikteki sünger (sertlik derecesi yaklaşık 43 derece), pasif oyunda biraz hız emici bir etkiye sahiptir ve bu nedenle, genel olarak hafif saldırgan tempoya rağmen kaplanı çok kontrollü hale getirir.

Tiger's sünger, Japonya'dan özellikle yüksek kaliteli bir süngerdir! Bununla birlikte, üst tabaka, bileşenlerin de birbirine yapıştırıldığı "Çin'de Üretilmiştir".

Sriver'a alternatif olarak donier Max Attack'ı tavsiye ederdik. Ancak bizce SpinLord Tiger, bu ve Palio HK 1997 gibi diğer benzer kauçuklardan daha üstün: Daha elastik, daha kontrollü ve aynı hızda daha etkili, daha dayanıklı, daha hafif ve mükemmel ve eşit bir işleme sunuyor. kalite.

SpinLord Tiger, her türlü vuruş için kullanılabilir. 1,5 ve 1,8 mm'de, kontrollü bir sayaç ve zehirli alttan oyulmuş toplarla birlikte engelleme oyununa dayalı değişken çok yönlü bir oyun için idealdir.

Daha kalın bir süngerle kontrollü sıkmalara uygunluk artar. 2.1 mm'de yüksek düzeyde kontrole sahip güçlü bir hücum oyunu da mümkündür (artan sünger kalınlığı ile doğal olarak alttan kesilmiş toplara uygunluk azalır).

Adler ve Adler II'nin aksine Tiger da en üst düzeyde oynanabilir, örneğin sponsor olduğumuz profesyonel Nikolay Telnoy bu lastiği bir süredir backhand oynuyor.

 

SINIFI
OFF
ELASTIKİYET
MEDIUM
HIZ
8.5
CONTROL
9
SPIN
9
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı