SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Sternenfall Pro Version OX
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Sternenfall Pro Version OX
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Sternenfall Pro Version OX
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Sternenfall Pro Version OX

SpinLord Sternenfall Pro Version OX

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺885,72  + KDV
KDV Dahil : ₺1.062,86

Saldırı için en iyi uzun tırtıklı lastiklerden

ADET

Artır Azalt

Sternenfall'ın kauçuk bileşiği orta sertliktedir; bu, SpinLord'un diğer tüm uzun tırtıllı kauçuklarının kauçuk bileşiğinden belirgin şekilde daha sert olduğu anlamına gelir. Ancak kauçuk bileşiği hala oldukça elastiktir. Bu da Sternenfall SpinLord'un saldırı için en iyi uzun sivilceli lastiği olmasını sağlıyor. Doğrama da mümkündür ancak bu darbe bu kauçuğun ana gücü değildir.

 

SpinLord Sternenfall'ın yeni Pro sürümü tamamen yeni bir lastik değil, popüler SpinLord Sternenfall'ın biraz geliştirilmiş bir versiyonudur.

Stenenfall'ın eski versiyonu orta vadede kullanımdan kaldırılacak ve bu versiyon daha sonra sunulan tek versiyon olacak.

Topuz kafaları elbette daha önce olduğu gibi yivlidir. Düğmelerin düzeni (son derece ayrı) da değişmedi.

Kauçuk bileşiği temelde öncekiyle aynı, ancak biraz daha sert olacak şekilde tasarlandı (genel olarak oldukça sert). Kauçuk taban da biraz daha incedir.

Bu, aynı kontrol ve biraz daha yüksek hız ile genel olarak biraz daha yüksek bir yıkıcı etkiyle sonuçlanır. Sternenfall Pro ayrıca gelen dönüşe karşı biraz daha az hassastır.

Starfall Pro'nun doğrusal top ivmesi vardır; Yani ne bir "sıçrama etkisi" ne de pasif etkilerin güçlü bir şekilde sönümlenmesi. Bu yüzeydeki yıkıcı etki öncelikle çıkıntıların bükülmesinden kaynaklanır.

Daha önce Starfall oynamış olan oyuncular herhangi bir değişiklik yapmadan Starfall Pro oynayabilecekler. Bu yüzey aynı zamanda diğer tüm oyuncuların da ustalaşması kolay olmalıdır.

Pasif blok toplarda Starfall elbette hala eşsizdir. Starfall Pro burada kontrol ediliyor ancak özellikle tehlikeli değil. Ancak aktif agresif yıkıcı saldırılar açısından Sternenfall Pro, Thorn Glanz'dan daha iyi (ve daha tehlikeli) ve aynı zamanda neredeyse tüm diğer uzun sivilcelerden daha iyidir.

Tam da gelen dönüşe karşı yüksek düzeyde duyarsızlık nedeniyle, rakibin toplarının neredeyse tamamına zahmetsizce saldırılabilir. Diğer lastiklerin aksine Sternenfall'ın öküz versiyonu daha agresif bir oyun tarzı için idealdir. Bu kauçuğun top uçuş eğrisi düz ve oldukça uzundur.

Backspin savunması da düz ve tehlikelidir. Eski versiyonun aksine Pro versiyonu biraz daha efektif oynanabiliyor.

Sternenfall Pro, aktif yıkıcı oyun için sert top etkisine sahip, hızlı, oynaması kolay bir sivilce arayan sivilce oyuncuları için doğru seçimdir.

Delme gücü, daha yavaş ve daha yumuşak olan uzun sivilcelere (parlaklık veya diken parlaması III gibi) ve dolayısıyla yıkıcı etkiye göre önemli ölçüde daha yüksektir.

Süngerli versiyonda sünger artık eski versiyonun süngerine göre önemli ölçüde daha yavaştır. Ox versiyonunun aksine Pro versiyonu, 1,0 mm'lik eski versiyona göre 1,0 mm daha yavaştır! Yavaş sünger, bozucu etkiyi azaltmadan daha fazla kontrol sağlar

Genel olarak, Sternenfall Pro çok çekici bir hız, kontrol ve yıkıcı etki oranı sunabilir. Pasif blok topları oyun sisteminizde sadece küçük bir rol oynuyorsa bu yüzey doğru seçim olabilir.

Sternenfall öncelikle alt ve orta liglerdeki oyuncular için uygun olsa da Sternenfall Pro, sivilceli iç mekan yüzeylerinden geçiş yapanlar için uygunluğunu kaybetmeden yüksek liglerde de etkili bir şekilde oynanabiliyor.

 

HIZ
4.5
CONTROL
5
ALDATMA
9.5
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı