SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Stachelfeuer OX
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Stachelfeuer OX
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Stachelfeuer OX
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Stachelfeuer OX
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Stachelfeuer OX

SpinLord Stachelfeuer

4,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.030,92  + KDV
KDV Dahil : ₺1.237,10
Hızlı Kargo

İyi kavrama ve kontrol ile çok yavaş uzun tırtıklı lastik

ADET

Artır Azalt

SpinLord Stachelfeuer'ımız, mümkün olan en düşük hızda uzun tırtıllı kauçuk arayan ancak yine de kauçuğun tehlikeli olmasını isteyen oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Stachelfeuer, SpinLord tarafından sunulan en yavaş uzun tırtıllı kauçuktur. Yıkıcı etkisi hala açıkça ortalamanın üzerinde. Bu, çok yüksek bir kontrol, çok yönlü uzun tırtıllardır. Stachelfeuer, masaya yakın çok yönlü, modern bir savunma stili oynayan ve bazen orta mesafeden de savunma yapan tüm oyuncuların tercihidir. Lütfen dikkat, Stachelfeuer artık 1,2 mm'lik hızlı gerilmiş süngerle de mevcuttur. Düşük hız derecesi yalnızca OX versiyonu için geçerlidir.

 

 

 

 

 

SPINLORD Stachelfeuer 1.0'da yayınlandı. Защитник Дегтярёв

Алексей Дегтярев играет основанием http: //tt-maximum.com/shop/blades/spi ... с накладками http: //tt-maximum.com/shop/rubbers/bu ... ve http: // tt-maximum .com / mağaza / lastikler / sp ... 1.0 мм

SPINLORD Stachelfeuer ОХ uzun tırtıllar tam inceleme

SPINLORD masa tenisi lastikleri, bıçakları ve diğer ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.Spinlord.de adresini ziyaret edin. Masa tenisi, bordtennis, masa tenisi, masa tenisi, mesa de tenis, stolowy tenis teknik ve taktiklerini içeren kanalımıza lütfen abone olunuz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı