SPİNLORDSPİNLORDSpinLord sızdırmazlık verniği Ultra Seal 20ml
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord sızdırmazlık verniği Ultra Seal 20ml

SpinLord sızdırmazlık verniği Ultra Seal 20ml

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺130,02  + KDV
KDV Dahil : ₺156,02
Hızlı Kargo

ADET

Artır Azalt

 

TT ahşapları için solvent içermeyen yeni tip sızdırmazlık verniği. Kaplamaların ahşaba zarar vermeden değiştirilebilmesi için TT ahşaplarının sızdırmazlığı mutlak bir gerekliliktir. 

Teslimat, basılı talimatları içerir.

Bu cila çok incedir ve bu nedenle ahşaba çok kolay bir şekilde uygulanabilir. Birkaç kat sorunsuz vernik uygulamak da mümkündür, ancak sunduğumuz ahşaplar için 1 kat yeterlidir.

Boyayı uygulamak için yıkanabilir sünger dahildir. Ahşabın üzerine istediğiniz miktarda vernik sürün ve süngerin daha küçük yan yüzeyleriyle eşit olarak dağıtın.

En az 6 kulüp için 20 ml Ultra Seal sızdırmazlık verniği yeterlidir. 

 

Bu cila çok incedir ve bu nedenle ahşaba çok kolay bir şekilde uygulanabilir. Birkaç kat cila uygulaması da sorunsuz bir şekilde mümkündür. Sunduğumuz ahşaplar için her iki tarafta bir kat vernik yeterlidir.

Her katın kuruma süresi sadece yaklaşık 2 saattir. Yapışkan folyo kullanmak istiyorsanız, lütfen son katın yaklaşık 48 saat kurumasını bekleyin. Boyayı ne kadar uzun süre kurumaya bırakırsanız, yapışkan filmi veya kaplamayı daha sonra çıkarmak o kadar kolay olacaktır.

Boyayı uygulamak için yıkanabilir sünger dahildir. Ahşabın üzerine istediğiniz miktarda vernik sürün ve süngerin daha küçük yan yüzeyleriyle eşit olarak dağıtın. Lütfen işlemden önce ahşabın temiz olduğundan emin olun. Küçük toz parçacıklarının da çıkarılması gerekir. Mastik uygulandıktan sonra bile, boya tamamen kurumadan ahşap yüzeydeki partiküller temizlenmelidir.

Ürün kullanımdan hemen sonra kapatılmalıdır!

 

 

 

 

 

Ultra Seal sızdırmazlık verniği

Bu videoda size masa tenisi bıçaklarının sızdırmazlığı hakkında bilmeniz gereken her şeyi gösteriyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı