SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ozelot
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Ozelot

SpinLord Ozelot medium

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.118,98  + KDV
KDV Dahil : ₺1.342,77
Hızlı Kargo

Yüksek sipinli orta sertlikte üst sınıf lastik

ADET

Artır Azalt

SpinLord Ozelot, fabrika ayarı olmadan mümkün olan en yüksek hıza sahip bir lastik arayan oyuncular için en son geliştirmemizdir.

Ocelotun üst tabakası, Almanya veya Japonya'dan gelen kauçuklardan daha fazla tutuşa sahiptir, ancak yapışkan değildir. Ayrıca Çin'den gelen tipik kauçuklardan daha elastiktir.

Sünger orta sertliktedir ve çok güçlü yerleşik hızlı tutkal etkisine sahiptir. Ocelotun ek gücü, süngere sadece yüzeysel olarak eklenen ve dolayısıyla oyun sırasında aşınan kimyasallar tarafından değil, süngere entegre edilmiş yeni bir polimer tarafından yaratılır.

Ayrıca, bu kaplama pek oluklu değildir ve üst tabaka gerdirilerek gerdirilmez (hızı arttırmak için birçok kauçuk ile yapılır). Sonuç olarak ocelotun kontrolü bu tür kauçuklara göre daha iyidir ve spini daha yüksektir. Ek olarak, Ozelot diğer birçok saldırgan kauçuktan daha uzun süre dayanır, ancak SpinLord Tanuki kadar dayanıklı değildir. 

Süngerin yerleşik hızlı tutkal etkisi, üst tabakanın yüksek esnekliği ile ek olarak güçlendirilir.

Ocelot, Avrupa çalma tekniğine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Büyük bir güçle saldırmak için yeterince hızlı ve hala alttan kesilmiş topları oynamak için yeterli kontrole sahip.

Daha sert SpinLord Irbis II ve daha yumuşak SpinLord Tanuki ile karşılaştırıldığında, Ozelot ortamı daha da hızlı süngeri sayesinde genel olarak biraz daha hızlıdır.

Bu kauçuk Çin'de üretilmiştir, ancak hem sünger hem de üst tabaka Japonya'da geliştirilmiştir. Her zaman olduğu gibi, her bir yüzey için mümkün olan en iyi kaliteyi garanti edebilmemiz için son kalite kontrolü Almanya'da gerçekleştirilir. Ancak ocelot, Tanuki'nin olağanüstü işçiliğiyle pek uyuşmuyor.

Bu kaplamanın ağırlığı orta aralıktadır.

Daha yüksek fiyat, süngere entegre edilmiş polimer tarafından açıklanır ve doğrulanır.

Ocelotun 2 versiyonu vardır: sert (sertlik derecesi yaklaşık 44-46 derece) ve orta (sertlik derecesi yaklaşık 42 - 44 derece). Sert versiyon, biraz daha az kontrol ile daha yumuşak versiyondan biraz daha hızlıdır. Burada sunulan versiyon biraz daha yumuşak olanıdır.

Her iki versiyon da kaplamaların elle seçilmesiyle özel olarak yaratılmıştır. Bu prosedürü bu yüksek fiyatlı kauçukla kullanıyoruz, böylece her oyuncu istenen sünger sertliğini mümkün olduğunca hassas bir şekilde elde ediyor. Böyle bir seçim, diğer kaplamalarla temelde mümkün değildir.

 

SpinLord Ocelot

Burada yeni saldırgan lastiğimiz SpinLord Ozelot için önizlememizi görebilirsiniz. Önizleme oluşturulduğunda, 2 farklı sertlik derecesine bölünme henüz amaçlanmamıştı. O zamanlar bizim için mevcut olan test yüzeyi, iki versiyonun tam ortasında, sertliği uzundu.

Spinlord Ocelot | gözden geçirme | Analiz Pavel Sirücek | #tabletennisexeperts

Polonya'dan "masa tenisi uzmanları"ndan İngilizce video. Video, sertlik açısından tam olarak ocelotun iki versiyonu arasında kalan bir numune kaplama ile oluşturuldu.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı