SPİNLORDSPİNLORDspinlord x film kagıt yapıştırıcı
SPİNLORDSPİNLORDspinlord x film kagıt yapıştırıcı

Spinlord OX Lastik İçin kaldırma Yardımlı Film Yapıştırıcı

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺65,01  + KDV
KDV Dahil : ₺78,01
Hızlı Kargo

OX lastikler için yapıştırma filmi Kaldırma yardımlı

ADET

Artır Azalt

 

 

Süngersiz sivilceler (OX kauçukları) için idealdir.

Diğer yüzey türleri için uygun değildir.

Almanya'da x-film tarafından üretilen bu yapışkan film, ttdd.de için özel olarak üretilmiştir ve süngersiz tüm uzun düğmeler için idealdir. Bu yapışkan film sayesinde, çok ince kauçuk tabanlı uzun düğmeler, kıvrımlar veya küçük çıkıntılar bile kolayca takılabilir. Ancak bu yapışkan film süngerli kaplamalar için daha az uygundur.

Geleneksel daha kalın yapışkan filmlerin aksine, kauçuğun oynama özellikleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Bu yapışkan film, yalnızca 35 µm kalınlığında bir film çekirdeğine sahiptir!

Diğer sağlayıcılar genellikle 80 µm'ye kadar film çekirdekli yapışkan filmler satarlar. Bu kalınlıktaki yapışkan filmlerin montajı son derece kolaydır, ancak ne kurallara uygundur ne de oynamaya uygundur.

Ancak yapışkan filmimiz için lütfen aşağıdakilere dikkat edin: Toplam kalınlık yaklaşık 0,85 mm'dir. Bir ölçüm sırasında, yapışkan filmin kalınlığı öküzdeki uzun bir topuzun kalınlığına eklenirse, bazı uzun topuzların (izin verilen) tek başına bir kalınlığa sahip olması nedeniyle, yapışkan film ve kaplamanın toplam kalınlığı 2.00 mm'nin üzerinde olabilir. 1,99 mm'ye kadar.

Bu yapışkan filmin bir tarafı orta derecede güçlü bir yapışkan etkiye sahiptir (ahşap üzerine kurulum için), diğer tarafı güçlü bir yapışkan etkiye sahiptir (kaplamanın montajı için).

Maksimum yapışkan etkisi ancak 24 saat sonra elde edilir. Bu yapışkan film ahşaptan da kolayca çıkarılabilir. Ancak ahşabın yıpranmasını önlemek için sızdırmaz hale getirilmesi gerekir.

Bu filmin montajı da kolaydır.

Çok tecrübesiz oyuncuların montajında, x-film yapışkan filmin bu versiyonunda, hemen hemen bu köşedeki sağ taraf kendi kendine ayrılacak şekilde bir köşeye keserek montajı daha da kolaylaştırıyoruz (demontaj yardımı).

Her slaytta kapsamlı kullanım talimatları bulunur

 

x-film kaplama yapışkan filmler için montaj talimatları

Bu talimatlar ayrıntılı olarak takip edilmelidir. Bu yapışkan film sadece süngersiz kaplamalar (öküz kaplamalar) ve süngerli uzun sivilceler için kullanılabilir, sivilce içi kaplamalar veya süngerli kısa sivilceler için kullanılmaz.

  1. Yapışkan filmi asla soğukken (20 derecenin altında değil) kullanmayın.
  2. Yapışkan filmi yalnızca vernikli ahşaba uygulayın. Sızdırmazlık kuru olmalıdır (yapışkan filmi kullanmadan önce lütfen en az 48 saat kurumasını bekleyin), aksi takdirde film diğer şeylerin yanı sıra kabarcıklara neden olabilir. Yapışkan filmin daha sonra ahşap yıpranmadan kolayca çıkarılabilmesi için sızdırmazlık gereklidir.
  3. İlk önce kapak sayfasını soyun (x-film yazısı olan taraf) . Lütfen her durumda önce bu kapak sayfasının kaldırıldığından emin olun. Yapışkan filmi yanlış şekilde taktıysanız: Kaplama hemen hemen aynı şekilde takılabilir, ancak daha sonra film çıkarıldığında, verniğe rağmen ahşap hasar görebilir.
  4. Folyoyu yapışkan tarafı ahşabın üzerine yerleştirin.
  5. Folyoyu tahtaya bastırın. Rub folyo çok sıkı sıkı yayın .
  6. Ahşaba uyacak şekilde folyoyu kesin.
  7. Şimdi ikinci kapağı (yazısız taraf) filmden çekin.
  8. Şimdi tepeyi uygulayabilirsiniz. Sıkıca bastır. Bitti!
  9. Maksimum yapışkan etkisi ancak 24 saat sonra elde edilir. Başlangıçta düşük olan yapışkan etkisi, örneğin birkaç kaplama test edilecekse, filmi tekrar kolayca çıkarmak için kullanılabilir.

 

 

 

Montaj öküz masa tenisi yüzeyi

Bu videoda size x-film yapışkan film yardımıyla bir öküz yüzeyinin nasıl monte edilebileceğini gösteriyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı