SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Nashorn
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Nashorn
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Nashorn
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Nashorn

Spinlord Nashorn

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.113,20  + KDV
KDV Dahil : ₺1.335,84
Hızlı Kargo

Nashorn, orta sert süngerli kısa tırtıllı kauçuktur. Üst tabakanın kauçuğu çok yumuşak ve yavaştır. Spinlord'un diğer kısa piplerinden temel farkı da çok esnektir. Nashorn masaya yakın oynamak, blok yapmak, itmek ve karşı atak yapmak için tavsiye edilir.

ADET

Artır Azalt

Gergedanın yumruları neredeyse silindirik bir şekle sahiptir (sadece bir büyüteç altında hafifçe konik olduklarını görebilirsiniz). Ayrıca oldukça geniştirler ve izin verilen minimum 1,0 mm'den yalnızca biraz daha yüksektirler. Tümsekler arasındaki mesafe ortalamadır. Topuz başları ince nervürlüdür.

Gergedanla ilgili gerçekten özel olan şey, kauçuk bileşimidir. Bu yeni geliştirilmiştir ve daha önce kullanılan kauçuk karışımlarından tamamen farklıdır. Yüksek oranda çeşitli yeni sentetik polimerler nedeniyle, alışılmadık derecede elastik, ayrıca çok kullanışlı ve yumuşaktır. 

Etkili olarak, bu, gergedanın, oynarken sivilceleri açıkça fark edilir bir "sallanma etkisine" sahip olan ilk kısa sivilce olduğu anlamına gelir. Kısa bir sivilce için etki değerleri de oldukça yüksektir. Rhino o kadar yüksek derecede dönüş üretebilir ki, pütürlü lastiklerde olduğu gibi benzer vuruş teknikleri mümkündür. Ancak aynı zamanda gelen dönüşe karşı da duyarsızdır. 

Gergedanın 1,5 mm'lik hızı, ORKan'ın 1,8 mm'lik hızına ve degu'nun 2,0 mm'lik hızına karşılık gelir. 2.0 mm'de gergedan, aynı sünger kalınlığına sahip monitör kertenkelesinden biraz daha yavaştır. Genel olarak, hız kontrollü ve saldırgan olarak derecelendirilebilir.

Gergedanın süngeri, monitör kertenkele II'nin süngerinin biraz daha yumuşak bir versiyonudur (sertlik derecesi yaklaşık 42 - 44 derece = orta sertlik). Bu nedenle aynı zamanda çok açık gözeneklidir.

Nashorn'un top etkisi genel olarak oldukça yumuşaktır ve ORkan'ınkiyle karşılaştırılabilir - ORKan'ın süngeri Nashorn'unkinden biraz daha yumuşaktır, ancak Nashorn'un üst kauçuğu ORkan'ınkinden önemli ölçüde daha yumuşaktır, bu da kabaca dengeler genel olarak dışarı.

Gergedan, atışta monitör kertenkelesinden çok daha zayıf olduğu için her oyuncuya hitap etmeyebilir. Ancak Nashorn ile taklalar, karşı toplar ve blok topları çok kolay, kontrollü ve etkili bir şekilde oynanabilir (ancak, bu lastikte diğer kısa sivilcelerde olduğu gibi bir "kesme bloğu" mümkün değildir). Gergedan ile geri dönüşlü toplar da çok mümkündür.

Rhino'yu rakip için değerlendirmek genellikle zordur ve genel olarak diğer kısa sivilcelerin çoğundan daha tehlikelidir. 

Genel olarak, Nashorn'u özellikle masaya yakın oyuncular için tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, 1,0 mm'de, gergedan alttan falsoya karşı savunma yapmak için de çok uygundur. 1,5 mm'de blok oyunundaki güçlü yönler vurgulanırken, daha kalın sünger kalınlıklarında güçlü karşı saldırı olasılıkları vurgulanır.

Gergedanın en büyük gücü, topa yanlış bir şekilde vurulduğunda veya sözde "tatlı nokta" dışında çok iyi huylu tepki vermesidir. Bu, gergedanı zayıf taraf için çok uygun hale getirir. 

Nashorn, backhand tarafında topspin oynamayan ve rakibin kesmelerinde sorun yaşayan oyuncular için iyi bir backhand lastiğidir. Anti gibi kavrama yapmayan bir kauçuğa geçmek istemiyorsanız ve genellikle pütürlü bir kauçuğa geçmek istemiyorsanız, Nashorn doğru çözüm olabilir. 

Forehand tarafında Nashorn, backhand tarafında uzun sivilce veya anti gibi "materyal" oynayan oyuncular için özellikle uygundur. Oyununuzda backhand tarafı baskın olduğunda, Nashorn'un top yerleştirme ve döndürme varyasyonlarındaki güçlü yönleri rakibi şaşırtmak ve backhand tarafınızı tekrar oyuna sokmak için kullanılabilir.  

Nashorn, genellikle önemli ölçüde daha sert top etkisine sahip lastikleri tercih edecek üst düzey oyuncular dışında tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için uygundur. 

Ambalajın üzerindeki metnin aksine, gergedan hafiftir.

 

Spinlord Rhino - GeblockTT'den İnceleme

Almanca dil, İngilizce altyazılı

Spinlord Nashorn masa tenisi kauçuğunun test edilmesi: Kontrollü hücum ve doğrama için kısa tırtıllar

 

SINIFI
DEF
ELASTIKİYET
MEDIUM
HIZ
10
CONTROL
7
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı