SPİNLORDSPİNLORDSPİNLORD TEMİZLEME SÜNGERİ
SPİNLORDSPİNLORDSPİNLORD TEMİZLEME SÜNGERİ

Spinlord Lastik temizleme Süngeri

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺36,37  + KDV
KDV Dahil : ₺42,92

Kısa ve uzun tırtıklı lastikleride temizleme süngeri

ADET

Artır Azalt

 

ivilce-dış kaplamalar için süngerin üzerine temizlik sıvısı püskürtülmelidir, kaplamaya değil!

Sivilce içi kaplamalarda temizleme sıvısı her zamanki gibi kaplamanın üzerine püskürtülür ve ardından süngerle dağıtılır veya masaj yapılır. 

Kaplama koruma filmleri, yalnızca temizleme sıvısı tamamen kuruduğunda kaplamalara uygulanabilir. Bu süngerin daha düşük emiş gücü nedeniyle bu normalden daha uzun sürebilir. 

 

En büyük Alman köpük ürünleri üreticilerinden birinden "Made in Germany"!

Bu sünger, daha önce sunulan temizleme süngerlerinden önemli ölçüde farklıdır. Her şeyden önce, geleneksel temizleme süngerlerinin aksine, özellikle her türlü sivilce-dış kaplamalar ve son derece yapışkan sivilce içi kaplamalar için uygundur.

Kısa ve uzun sivilcelerinizi bu temizleme süngeri ve uygun bir yüzey temizleyici ile (örneğin SpinLord Ultra Clean ) temizleyerek , oyun özelliklerini hemen fark edilir şekilde iyileştirebilirsiniz (temizlenmemiş bir yüzeye kıyasla, temizlik özellikle lekelenmeyen yüzeylerde etkilidir). -oluklu, ancak hafif yapışkan uç kafaları). 

Sivilce-dış kaplamalar için süngerin üzerine temizlik sıvısı püskürtülmelidir, kaplamaya değil!

Sivilce içi kaplamalarda temizleme sıvısı her zamanki gibi kaplamanın üzerine püskürtülür. 

Son derece yapışkan ve dolayısıyla çizilmeye karşı çok hassas sivilce iç kaplamaları bile bu temizleme süngeri ile geleneksel temizleme süngerlerine göre daha iyi temizlenebilir. Temizleme süngerinin ultra yumuşak yüzeyi, temizlik sırasında zemin üzerinde nazikçe kayar. Temizleme sıvısı da bu sünger ile sorunsuz bir şekilde ovalanabilir. Bu yapışkanlığı daha uzun süre koruyacaktır. Bu sünger ile sünger parçacıklarının yapışkan yüzeye yapışma riski de yoktur. 

Daha basit (normalde kavrayıcı) sivilceli iç kaplamalar söz konusu olduğunda, bu sünger geleneksel bir temizleme süngerinden ne daha iyi ne de daha kötüdür.

Bu kaplamalarda bile malzemeye karşı nazik olma avantajına sahiptir. Bununla birlikte, temizleme sıvısının emme gücü önemli ölçüde azaldığından, daha uzun bir kuruma süresi dezavantajına da sahiptir (adil olmak gerekirse, geleneksel temizleme süngerlerine kıyasla bu dezavantajdan söz edilmelidir). Öte yandan (toz) partikülleri için yüksek emme kapasitesine sahiptir. 

Temizleme süngeri sorunsuz bir şekilde yıkanabilir. 

Boyut: yaklaşık 75 x 52 x 30 mm, delinmiş (kesilmemiş), köşeleri yuvarlatılmış. Renk koyu siyah. Malzeme: 2 farklı köpük türü.

SpinLord logosu tutamak tarafına işlenmiştir. Bu, bu süngeri mutlak bir görsel vurgu yapar!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı