SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Keiler II
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Keiler II

SpinLord Keiler II

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺1.270,50  + KDV
KDV Dahil : ₺1.524,60
Hızlı Kargo

SpinLord Keiler II hızlı ve tehlikeli bir lastiktir

ADET

Artır Azalt

SpinLord Keiler II hızlı ve tehlikeli bir lastiktir. Bu sürüm daha sert bir süngere sahiptir ve ilk sürümden daha hızlıdır. Ancak, üst kısım aynıdır. Bu kauçuk hem saldırı hem de savunma için kullanılabilir. En tehlikeli yarı uzun sivilceli lastiklerin yıkıcı etkisini en hızlı kısa sivilceli lastiklerin hızıyla birleştirir.

 

SpinLord Keiler, Keiler'in değişmeyen üst tabakasını Lion Vanquish'in yeni süngeriyle birleştiriyor.

Bütün bunlar neden?

SpinLord Boar, uluslararası düzeyde kadın alanında çok başarılı bir şekilde kullanıldı ancak sünger, profesyonel alanda erkeklerin kullanımına göre biraz fazla yumuşak ve biraz fazla yavaştı.

Burası artık çok sert bir sünger kullanan (sertlik yaklaşık 45-47 derece) ve aynı zamanda çok hızlı olan Keiler II ile başlayacağımız yer. Bununla birlikte, topun genel etkisi Waran II'ye göre yalnızca orta sertlikte ve kesinlikle daha yumuşaktır. Bunun nedeni elbette Keiler II'deki biraz daha uzun ve daha yumuşak sivilcelerdir.

Keiler II ayrıca Keiler'den daha elastik ve genel olarak daha tehlikelidir (her ikisi de özellikle Waran serisi kauçuklarla karşılaştırıldığında doğrudur).

Keiler II süngeri şu anda Çin'de üretilen en iyi süngerlerden biridir. Çin'deki çoğu sivilce ve birçok Avrupa markası daha basit süngerler kullanıyor; en iyi süngerler genellikle sivilce içi lastikler için ayrılıyor. Keiler II ile bu tür kauçuklar arasındaki farkı hemen fark edeceksiniz: Keiler II daha fazla delici güce ve yıkıcı etkiye sahiptir, ancak muazzam değişkenliği sayesinde pasif vuruşlarla bile kolayca kontrol edilebilir.

Şu ana kadar neredeyse her zaman orta uzunluktaki sivilcelerin sadece erkeklerde alt liglerde olduğu söylendi. Keiler II ile şimdi öncelikle üst liglerdeki oyunculara yönelik olan ilk orta uzunlukta sivilceleri sunuyoruz.

Tabii ki Keiler II, Waran II kadar hızlı değil ve sert son darbe için daha az uygun.

Yıkıcı etkisinin yanı sıra rotasyon gelişimi genel olarak daha iyidir. Çok güçlü oyuncular Keiler II ile etkili bir alt spin savunması bile oynayabilir, kısaltılmış kol hareketi ile topspinler de mümkündür. Ancak onun en önemli gücü, güçlü kontra atak ve blok oyunu.

Keiler II hem forehand lastiği hem de backhand lastiği olarak kullanılabilir.

Ağırlığı kabul edilebilir aralıktadır ancak Keiler II, Keiler gibi hafif bir araç değildir. Ağırlık Summit Storm ile aynı seviyede ancak yine de Waran II'ninkinden daha az.

Yumrular sünger gibi dayanıklıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı