SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Keiler
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Keiler
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Keiler
SPİNLORDSPİNLORDSpinlord Keiler

Spinlord Keiler

5,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺973,50  + KDV
KDV Dahil : ₺1.168,20
Hızlı Kargo

SpinLord Keiler, hızlı orta tırtıllı bir kauçuktur. Yumuşak bir üst tabakayı orta sertlikte bir süngerle birleştirir.

ADET

Artır Azalt

SpinLord Keiler hızlı bir orta tırtıl kauçuktur. Yumuşak bir üst tabakayı orta sertlikte bir süngerle birleştirir. Keiler hem saldırı hem de savunma için kullanılabilir. Engelleme, doğrama, karşı saldırılar, sabit sürücüler; Bu kauçuk ile hemen hemen her şey mümkündür (sadece bu lastikle üst spin oynamak daha zordur). Keiler, pasif engelleme ve aktif karşı saldırıların bir karışımını oynayarak rakibi karıştırmak için bir lastiktir.

 

Tasarıma bağlı olarak, SpinLord yaban domuzu kısa veya orta uzunlukta bir düğmedir. Düğmeler 1,2 mm uzunluğundadır. Bu, orta uzunlukta sivilcelerde yaygın olan aralıktadır.

Oldukça ince sivilcelerin güçlü konik şekli ve ortaya çıkan oynama özellikleri, Keiler'i kısa sivilcelerin daha fazla temsilcisi yapar. Aksi takdirde oluklu ve sağlam sivilcelerin bu özel şekli, düz veya daha kısa sivilcelere sahip yüzeylere kıyasla yüzeyin hızını önemli ölçüde artırır. Ek olarak, düğmeler çok yumuşak ve elastiktir.

SpinLord Keiler, bu üst tabakayı orta sertlikte bir süngerle birleştirir (sertlik derecesi yaklaşık 43 derece), bu sayede hem üst tabaka hem de sünger, yerleşik bir hızlı tutkal etkisine sahiptir.

Domuzun hızı, neredeyse monitör kertenkelesininki kadar hızlıdır. Bununla birlikte, topun dokunuşu çok daha yumuşaktır ve hücum oyununda mancınık etkisi daha yüksektir. Pasif oyunda, yüzey önemli ölçüde emer, böylece kısa bloklar sorunsuz bir şekilde mümkündür.

Bununla birlikte, domuzun asıl ana özelliği, yıkıcı etkisidir. Bu, diğer sağlayıcıların en tehlikeli orta uzunlukta sivilceleri seviyesindedir - çoğu oyuncu domuza karşı art arda birkaç topspin oynayamaz.

Domuzun kontrol değerleri, kısa sivilce Degu ve Waran'ınki kadar yüksek değil, ama yine de çok iyi. Bununla birlikte, degu gibi, yaban domuzu artık neredeyse sivilce iç kaplaması gibi oynanamaz.

Keiler'in ana gücü, yüksek hız ve yüksek yıkıcı etkileri iyi kontrol ile birleştirmesidir.

Ancak hepsinden öte, aşağıdakiler de geçerlidir: Yaban domuzu, daha önce sunulan kauçuklardan gerçekten çok farklı oynar. Bu kauçuk, kısa ve orta uzunlukta sivilcelerin en iyi özelliklerinin bir kombinasyonunu arayan tüm oyuncular için gerçek bir yeniliktir.

Diğer orta uzunluktaki sivilcelerin aksine yaban domuzu da çok yüksek seviyede oynanabiliyor.

 

SINIFI
DEF
ELASTIKİYET
MEDIUM
HIZ
10.5
CONTROL
7.5
SPIN
9
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı