SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Dornenglanz III
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Dornenglanz III
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Dornenglanz III
SPİNLORDSPİNLORDSpinLord Dornenglanz III

SpinLord Dornenglanz III

0,00
Marka : SPİNLORD
Fiyat : ₺488,80  + KDV
KDV Dahil : ₺576,78
Hızlı Kargo

Dornenglanz lastiğinin en son versiyonu

ADET

Artır Azalt

Şu andan itibaren size Dornenglanz III'ün geliştirilmiş versiyonunu sunabiliriz: In ox, artık ilk versiyona göre blok toplar için çok daha uygundur. Yeni sürüm belki eski sürümden biraz daha hızlı, bu yüzden artık 2.5 yerine 3 hız veriyoruz.

Aksi takdirde, eski ve yeni sürüm arasında neredeyse hiçbir fark yoktur ve her iki sürüm de %100 aynı görünür. Bu nedenle, hemen geçerli olmak üzere ilk sürümü artık satmayacağız.

Dornenglanz III'ün kauçuk bileşimi, tabanı SpinLord'un diğer tüm uzun sivilcelerinden daha yumuşak ve daha elastik yapan birçok yapay polimer içerir. Ayrıca Dornenglanz III çok kullanışlıdır.

(Bu arada çok sağlam) topuzların kendileri, SpinLord'un diğer uzun topuzlarından biraz daha geniştir. Sivilceler arasındaki mesafe ortalamadır. Topuzlar, topuz tabanında küçük bir konik takviye ile silindirik bir şekle sahiptir. Topuzlu kafalar ince yivlidir.

Dornenglanz III, SpinLord'un daha önce mevcut olan uzun düğmelerinden belirgin şekilde daha yavaştır, sadece dikenli ateş neredeyse aynı tempo aralığındadır.

Aynı zamanda çok yavaş Aslan Pençesi ile doğrudan karşılaştırıldığında, Dornenglanz III, kıyaslanamayacak kadar yüksek elastikiyeti ve daha yumuşak kauçuk bileşimi nedeniyle oldukça farklı bir şekilde oynuyor. Daha çok yönlüdür ve top uçuş eğrisi daha kısa ve daha tehlikelidir.

Dornenglanz III, öncelikle aktif ve agresif bir oyun tarzı için yapıldığı için özellikle masada oynamak için uygundur.

Şu anda sattığımız geliştirilmiş sürüm, blok top oynamak için de harika (aktif ve pasif). Blok toplar söz konusu olduğunda, oyun davranışı açısından zamanın ruhuna çok benzerken, diğer vuruşlarda bu kauçuktan daha etkilidir. Genel olarak, öküzdeki Dornenglanz III artık zamanın ruhunun geliştirilmiş bir versiyonu olarak değerlendirilebilir (Dornenglanzes veya Dornenglanz II'nin yeni bir versiyonundan daha az).

Öküzde de klasik backspin savunması oldukça olası ve aynı zamanda tehlikelidir.

Süngerli versiyonda, backspin defansı daha da etkilidir, bu nedenle süngerli versiyon klasik defans oyuncuları için iyi bir seçenektir. Süngerli versiyonu da ox versiyonundan çok daha hızlıdır (kontrol biraz daha az olsa da). Blok topları oynamak için süngerli Dornenglanz III, süngersiz versiyondan önemli ölçüde daha zayıftır.

Bu arada sünger çok yavaş ve yumuşak bir süngerdir "Made in China". Genel olarak, 1.0 mm'deki Dornenglanz III, öküzdeki diğer uzun sivilceli kauçuklardan hala daha yavaştır.

Dornenglanz III, neredeyse tüm ahşap türleri ile kolaylıkla kombine edilebilir.

Hemen hemen tüm SpinLord kauçuklarında olduğu gibi Dornenglanz III için kontrol değerleri çok yüksektir. Bu nedenle Dornenglanz III, alt liglerdeki oyuncular için de çok uygundur.

Özellikle Zeitgeist veya Stachelfeuer gibi lastiklerden memnun kalan oyuncuların Dornenglanz III'ün yeni versiyonunu seveceğini düşünüyoruz. Dikenlerin parlaklığını seven ancak oynaması biraz zor olan oyuncular bile bu lastiği denemeli.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı